Талас  ауданы бойынша тұрғындардың спорт нысандарына қолжетімділігін қамтамасыз ету кестесі

Талас  ауданы бойынша тұрғындардың спорт нысандарына қолжетімділігін қамтамасыз ету кестесі

 

р/с Спорт нысанының атауы, мекен-жайы Күні Уақыты Қабылдау мүмкіндігі

(адам/сағатына)

1. Орталық стадион

Қаратау қаласы, Шахтерская  көшесі №28 б

Дүйсенбі-сенбі 1000 – 2100

1600 – 1900

 

Футбол – 22

Женіл атлетика  – 18

2. «Дене шынықтыру-сауықтыру кешені»

Қаратау қаласы, Б.Момышұлы  көшесі № 5

Дүйсенбі-сенбі 1000 – 2000

1600 – 1800

1700 – 2000

1900 –2100

1000 – 2000

1600 – 1900

1500 –1800

Футбол – 14

Женіл атлетика  – 16

Баскетбол – 12

Волейбол -12

Тренажер залы -10

Үстел теннисі -2

Көркем гимнастика -16

3. «Дене шынықтыру-сауықтыру кешені»

кіші футбол алаңы

Қаратау қаласы, Б.Момышұлы  көшесі № 5

Дүйсенбі-жұма 1600 – 1900 Футбол – 11
4. «Орталық саябақ» волейбол алаңы

Қаратау қаласы, Шахтер көшесі № 28

Күнделікті 1800 – 2100 Волейбол – 16
5. «Орталық саябақ» баскетбол алаңы

Қаратау қаласы, Шахтер көшесі № 28

Күнделікті 1800 – 2100 Баскетбол -10
6. «Орталық саябақ» волейбол алаңы

Қаратау қаласы, Шахтер көшесі № 28

Күнделікті 1800 – 2100 Волейбол – 16
7. «Орталық саябақ» кіші футбол алаңы

Қаратау қаласы, Шахтер көшесі № 28

Күнделікті 1800 – 2100 Кіші футбол – 12
8. Талас ауданындағы бокстан және спорт ойындары түрлерінен балалар жасөспірімдер спорт мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы,Панфилов көшесі  № 24

Дүйсенбі- сенбі 1000 – 1200

1600 – 2100

1600 – 2100

 

Кіші футбол -10

Тренажер залы -7

Үстел теннисі -2

9. Талас ауданындағы бокстан және спорт ойындары түрлерінен балалар жасөспірімдер спорт мектебінің бокс залы

 Қаратау қаласы,Панфилов көшесі  № 24

Дүйсенбі- сенбі 1600 – 2100 Бокс – 22
10. Талас ауданындағы бокстан және спорт ойындары түрлерінен балалар жасөспірімдер спорт мектебінің кіші футбол алаңы

 Қаратау қаласы,Панфилов көшесі  № 24

Дүйсенбі-Бейсенбі 1700 – 2000 Кіші футбол -10
11. Талас ауданындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы,

А.Молдағұлова көшесі  № 24а

Дүйсенбі- сенбі 1700 – 2000

 

Қазақ күрес – 16

Самбо  – 16

Таэквандо  -16

Көркем гимнастика -12

Дзюдо -16

12. Талас ауданындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің шахмат клубы

Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі № 25

Дүйсенбі- сенбі 1000 – 2100

 

Шахматы – 14

Дойбы  – 14

Тоғызқұмалақ  -14

 

13. Кіші футблол алаңы,

Қаратау қаласы, А.Молдағұлова № 59

Күнделікті 1000 – 2100 Кіші футбол – 10
14. Кіші футблол алаңы,

Қаратау қаласы, Б.Момышұлы № 6-8

Күнделікті 1000 – 2100 Кіші футбол – 10
15. Кіші футблол алаңы,

Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы

Күнделікті 1000 – 2100 Кіші футбол – 10
16. ТарМУ-ның Қаратау экономикалық факультетінің «Фосфорит» спортзалы

 А.Молдағұлова көшесі №24

Дүйсенбі- сенбі 1000 – 2100

 

Волейбол – 14

Баскетбол  – 14

Кіші футбол  -14

Гір көтеру спорты – 12

Қол күресу спорты – 12

Бокс   –    14

17. ТарМУ-ның Қаратау экономикалық факультетінің кіші футбол алаңы

 А.Молдағұлова көшесі №24

Дүйсенбі- жұма 1800 – 2100 Кіші футбол  -12
18. Қаратау гуманитарлық техникалық колледжінің спортзалы

Қаратау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі №1

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Жұма.

 

1600 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Кіші футбол  -12

Тренажер залы -7

19. Қаратау гуманитарлық техникалық колледжінің спорт алаңы

Қаратау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі №1

Дүйсенбі-Жұма  

1600 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Кіші футбол  -12

20. Қаратау технология,білім және бизнес колледжінің спортзалы

Қаратау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі №3

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Жұма.

 

1600 – 2000

 

Каратэ-до -18

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

21. Қаратау технология,білім және бизнес колледжінің спорт алаңы

Қаратау қаласы, Т.Рысқұлов көшесі №3

Дүйсенбі – Жұма  

1800 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

22. Қаратау №2 колледжінің спортзалы

Қаратау қаласы, Төле би көшесі №49

Дүйсенбі-Жұма  

1700 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Кіші футбол  -10

23. Қаратау №2 колледжінің спорт алаңы

Қаратау қаласы, Төле би көшесі №49

Дүйсенбі-Жұма  

1700 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

24. А.Байтұрсынұлы атындағы  мектеп гимназияның спортзалы

Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі №16

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Жұма.

 

1900 – 2100

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Кіші футбол  -10

Үстел теннисі – 4

25. А.Байтұрсынұлы атындағы  мектеп гимназияның футбол алаңы

Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі №16

Дүйсенбі-Жұма  

1900 – 2100

 

Кіші футбол  -22
26. А.Байтұрсынұлы атындағы  мектеп гимназияның спорт алаңы

Қаратау қаласы, Желтоқсан көшесі №16

Дүйсенбі-Бейсенбі  

1900 – 2100

 

Баскетбол – 10
27. Д.Қонаев атындағы орта мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы, Тамды әулие көшесі №26

Сейсенбі,

Бейсенбі.

 

1800 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Кіші футбол  -10

28. Д.Қонаев атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

 Қаратау қаласы, Тамды әулие көшесі №26

Дүйсенбі-Жұма  

1800 – 2100

 

Футбол  -22
29. Лицей мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы, А.Пушкин көшесі № 7

Сейсенбі,

Бейсенбі.

1800 – 2000 Шахматы-10

Үстел теннисі –8

30. Лицей мектебінің футбол алаңы

Қаратау қаласы, А.Пушкин көшесі № 7

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2000 Футбол  -22
31. Лицей мектебінің баскетбол алаңы

Қаратау қаласы, А.Пушкин көшесі № 7

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2000 Баскетбол  -10
32. А.Пушкин атындағы орта мектебінің спортзалы

 Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы 8 үй

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Жұма.

 

1800 – 2000

 

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

Футбол – 10

33. А.Пушкин атындағы орта мектебінің футбол алаңы

  Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы 8 үй

Дүйсенбі-Жұма  

1800 – 2100

 

Футбол – 22
34. К.Маркс атындағы орта мектебінің спортзалы

Қаратау  қаласы, Ақшораев көшесі

Сейсенбі,

Бейсенбі.

1800 – 2000 Кіші футбол – 12

Волейбол – 12

Баскетбол  – 10

35. К.Маркс атындағы орта  мектебінің футбол алаңы

Қаратау  қаласы, Ақшораев көшесі

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2100 Футбол – 22
36. К.Маркс атындағы орта  мектебінің спорт алаңы

Қаратау  қаласы, Ақшораев көшесі

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2100 Баскетбол -10
37. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы 9 үй

Сейсенбі,

Бейсенбі.

1800 – 2000 Волейбол – 12

Кіші футбол – 12

Баскетбол  – 10

38. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің футбол алаңы

Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы 9 үй

Сейсенбі

Жұма.

1600 – 1900 Футбол – 22
39. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің спорт алаңы

Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы 9 үй

Сейсенбі,

Бейсенбі.

1800 – 2000 Волейбол – 12
40. C.Сейфуллин атындағы орта мектебінің спортзалы,

Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі №27

Сейсенбі,

Бейсенбі.

 

1800 – 2000

Волейбол – 12

Кіші футбол – 12

Баскетбол  – 10

41. C.Сейфуллин атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі №27

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2100 Футбол – 22
42. C.Сейфуллин атындағы орта мектебінің спорт алаңы,

Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі №27

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2100 Баскетбол -10
43. М.Әуезов атындағы  орта мектебінің спортзалы

Қаратау қаласы, Б.Момышұлы №74

Сейсенбі,

Бейсенбі.

 

1800 – 2000

Волейбол – 12

Кіші футбол – 12

Баскетбол  – 10

44. М.Әуезов атындағы  орта мектебінің футбол алаңы

Қаратау қаласы, Б.Момышұлы №74

Дүйсенбі-Жұма 1800 – 2100 Футбол – 22
45. Баскетбол алаңы

Қаратау қаласы, Шейна көшесі № 49-51

Күнделікті 1500 – 2100 Баскетбол  – 10
46. Кіші футбол алаңы

Қаратау қаласы, Шейна көшесі № 49-51

Күнделікті 1500 – 2100 Кіші футбол – 12
47. Ақкөл орта мектебінің спортзалы Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1700 – 2000 Волейбол-12

Баскетбол-10

48. Ақкөл орта мектебінің спорт алаңы Бейсенбі,

сенбі

1800 – 2000 Футбол –12
49. Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің спортзалы Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1800 – 2100 Волейбол-12

Баскетбол-10

Қазақша күрес – 14

50. Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебінің спорт алаңы Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1700 – 2000 Футбол –12
51. №14 Талас колледжінің спортзалы Дүйсенбі, сенбі 1900 – 2000 Футбол-12

Волейбол-12

Тоғызқұмалақ-14

Шахмат-14

52. №14 Талас колледжінің спорт алаңы Дүйсенбі,

сенбі

1800 – 2000

1900 – 2100

Футбол-12

Волнйбол-12

53. Ақкөл ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы Сәрсенбі,

жұма

1900 – 2000 Футбол-12
54. Спорт алаңы

Ақкөл ауылы, Д.Қонаев көшесі

Сәрсенбі,

сенбі 

1700 – 2000 Футбол-12
55. Б.Тоқтықожаұлы атындағы орта мектебінің спортзалы, Аққұм ауылы Т.Тұңғатар к/сі №44 Дүйсенбі,

Сенбі

1800-2000 Кіші футбол – 10

Волейбол – 12

Баскетбол – 10

56. Б.Тоқтықожаұлы атындағы орта мектебінің спорт алаңы, Аққұм ауылы Т.Тұңғатар к/сі №44 Күнделікті 1700-2000 Кіші футбол – 10

Футбол – 22

Жүгіру

57. Б.Тоқтықожаұлы атындағы орта мектебінің спорт алаңы, Аққұм ауылы Т.Тұңғатар к/сі №44 Күнделікті 1800-2000 Кіші футбол – 10
58. Бостандық ауылындығы ауданындағы балалар мен  жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы, Аққұм ауылы Т.Тұңғатар көшесі Күнделікті 1800-2000 Футбол-22
59. Спорт алаңы

Аққұм ауылы, Д.Қонаев көшесі

Күнделікті 1800-2000 Футбол-12
60. А.Дәулетбеков атындағы орта мектебінің спорт залы, Майтөбе ауылы, Наурыз көшесі №1 Дүйсенбі,

Жұма

1900-2100 Баскетбол – 10

Волейбол – 12

Футбол-10

61. А.Дәулетбеков атындағы орта мектебінің футбол алаңы, Майтөбе ауылы, Наурыз көшесі №1 Күнделікті 1600-1800 Футбол – 22
62. А.Дәулетбеков атындағы орта мектебінің волейбол алаңы, Майтөбе ауылы, Наурыз көшесі №1 Күнделікті 1600-1800 Волейбол – 12
63. Футбол алаңы,

Майтөбе ауылы, Қ.Сәуірбеков көшесі

Дүйсенбі,

Сенбі

1700-1900 Футбол-22
64. Волейбол  алаңы,

Майтөбе ауылы, И.Көксалов көшесі

Дүйсенбі,

жұма

1700-1900 Волейбол-12
65. Алғабас орта мектебінің спортзалы

Бостандық ауылы, Байжанов көшесі №16

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Сенбі

 

1700 – 2000

 

Волейбол-12

Баскетбол-10

Кіші футбол -8

66. Алғабас орта мектебінің футбол алаңы

Бостандық ауылы, Байжанов көшесі №16

Дүйсенбі,

Сенбі

1900 – 2100 Футбол – 22
67. Бостандық ауылындағы балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің спортзалы

Бостандық ауылы, Абай көшесі №6

Дүйсенбі,

Сенбі

1000 – 1200

1700 – 2000

Қазақ күресі, самбо, дзюдо
68. Ағайынды Құлекеевтер атындағы спорт кешені

Талапты ауылы, Әбдкерім көшесі №1

Дүйсенбі-Сенбі  

1800 – 2000

 

Волейбол-12

Футбол-10

Бокс

69. Талапты орта мектебінің спортзалы

Талапты ауылы, Әбдікерім көшесі №18

Дүйсенбі-Сенбі  

1700 – 2000

Волейбол-12

Футбол-10

Баскетбол -10

70. Талапты орта мектебінің футбол алаңы

Талапты ауылы, Әбдікерім көшесі №18

Дүйсенбі-Сенбі 1800 – 2000 Футбол – 22
71. М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің спортзалы

Көктал ауылы, Косманавтов көшесі №4

Дүйсенбі-сенбі 1700 – 2000 Кіші футбол –10

Баскетбол – 10

Волейбол – 12

Дэюдо, Қазақ күресі

72. М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің футбол алаңы

Көктал ауылы, Косманавтов көшесі №4

Дүйсенбі-сенбі 1800 – 2000 Футбол – 22
73. Кіші футбол алаңы

Көктал ауылы, Косманавтов көшесі

Дүйсенбі-сенбі 1800 – 2000 Футбол – 12
74. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің спортзалы,

Бөлтірік шешен ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №17

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1800 – 2000

1800 – 2100

Волейбол -12

Баскетбол – 10

Қазақ күресі-14

Кіші футбол-10

75. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

Бөлтірік шешен ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №17

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1700 – 2000 Футбол – 12
76. Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің волейбол алаңы,

Бөлтірік шешен ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №17

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1800 – 2000 Волейбол – 12
77. Кіші футбол алаңы

Бөлтірік шешен ауылы

Дүйсенбі,

сенбі

1800 – 2000 Футбол – 12
78. Жамбыл  атындағы орта мектебінің спортзалы,

Көшек батыр ауылы, Жамбыл № 9

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 1700 – 2100 Қазақ күресі-20

Волейбол – 12

Футбол – 12

79. Жамбыл  атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

Көшек батыр ауылы, Жамбыл № 9

Дүйсенбі-сенбі 1800 – 2100 Футбол – 22
80. Кіші футбол алаңы

Көшек батыр ауылы

Дүйсенбі,

сенбі

1800 – 2000 Футбол – 12
81. М.Қыстаубайұлы атындағы орта мектебінің спорзалы, Қызыләуіт ауылы,Есей көшесі №78 Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Бейсенбі

1500-1800

1900-2100

Футбол – 15

Волейбол – 12

БАскетбол-10

82. М.Қыстаубайұлы атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

 Қызыләуіт ауылы, Есей көшесі №78

Дүйсенбі-сенбі 15001700 Футбол-22
83. М.Қыстаубайұлы атындағы орта мектебінің спорт алаңы,

 Қызыләуіт ауылы, Есей көшесі №78

Дүйсенбі-сенбі 15001700 Баскетбол -10

Волейбол – 12

84. Орталық стадион

 Қызыләуіт ауылы, Д.Дүйсенбин көшесі

Дүйсенбі-сенбі 1700-2000 Футбол-22
85. Волейбол алаңы,

Қызыләуіт ауылы, Д.Дүйсенбин көшесі

Дүйсенбі-сенбі 1800-2100 Волейбол – 12
86. Кіші футбол алаңы

Қызыләуіт ауылы, Дүйсенбин көшесі

Дүйсенбі-сенбі 1800-2000 Футбол-10
87. Қаратау атындағы орта мектебінің спорт залы

Есейхан ауылы, Толыбай көшесі №1

Сәрсенбі,

Жұма

1800-2000 Кіші футбол – 10

Волейбол – 12

Баскетбол – 10

88. Қаратау атындағы орта мектебінің футбол алаңы

Есейхан ауылы, Толыбай көшесі №1

Сәрсенбі,

Жұма

1800-2000 Футбол – 22
89. Бірлестік атындағы орта мектебінің спорт залы

Қарой ауылы

Сәрсенбі,

Бейсенбі

1800-2000 Кіші футбол – 10

Волейбол – 12

Баскетбол – 10

90. Қасқабұлақ орта мектебінің спорт алаңы

 Қасқабұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі

Сәрсенбі,

жұма

1500-1800 Футбол – 15
91. Қасқабұлақ ауылының спорт алаңы

 Қасқабұлақ ауылы

Сәрсенбі,

бейсенбі

1400-1800 Волейбол – 12

Футбол – 14

92. Д.Қонаев атындағы орта мектебінің спортзалы

Ойық ауылы, С.Шәкіров көшесі №14

Дүйсенбі,

Сенбі

1700 – 2000 Волейбол – 12

Кіші футбол – 10

93. Д.Қонаев атындағы орта мектебінің футбол алаңы

Ойық ауылы, С.Шәкіров көшесі №14

Дүйсенбі,

Сенбі

1700 – 2100 Футбол – 22
94. Кіші футбол алаңы

Ойық ауылы, Т.Рысқұлов көшесі

Күнделікті 1500 –1900 Кіші футбол -16
95. Талас атындағы негізгі мектебінің футбол алаңы

Арал ауылы

Күнделікті 1800 –2100 Футбол -22
96. Жанатұрмыс атындағы негізгі мектептің спорт алаңы, Тұрымқұл ауылы, Б.Әлменұлы №4 Дүйсенбі,

Жұма.

1800 –2100 Футбол -22
97. Ш.Сымаханұлы атындағы негізгі мектептің спорт алаңы, Сейілбек ауылы, Б.Әлменұлы №3 Дүйсенбі,

Бейсенбі

1900 –2100 Футбол -22
98. Қойгелді атындағы орта мектебінің спортзалы

Тамды ауылы Бекболатов көшесі № 15

Дүйсенбі,

Сенбі

 

1500 – 1730

Кіші футбол -12

Көгалдағы хоккей- 14

Волейбол -12

99 Қойгелді атындағы орта мектебінің спорт алаңы

Тамды ауылы Бекболатов көшесі № 15

Дүйсенбі,

Сенбі

 

1600 – 1800

 

Футбол -22

Көгалдағы хоккей- 22

100 Спорт алаңы

Тамды ауылы Бекболатов көшесі №52

Дүйсенбі,

Сенбі

1900 – 2100 Футбол -22
101 Бостандық ауылындағы балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы

Шәкіров ауылы, Қонаев көшесі №29

Дүйсенбі,

жұма

1500 – 1800 Футбол-12
102 Ш.Смаханұлы атындағы орта мектебінің спортзалы, Шәкіров ауылы, Қонаева көшесі №30 Дүйсенбі,

жұма

1800 – 2000 Баскетбол – 8

Волейбол – 12

Футбол 12

103 Ш.Смаханұлы атындағы орта мектебінің футбол алаңы, Шәкіров ауылы, Қонаева көшесі №30 Дүйсенбі,

Сенбі

1900 – 2100 Футбол – 22
104 Амангелді атындағы орта мектебінің спортзалы,

Тамабек ауылы, Амангелді көшесі №1

Дүйсенбі,

Сәрсенбі,

Жұма

1500-1700

1530 – 1630

Тоғызқұмалақ,

Футбол – 12

105 Амангелді атындағы орта мектебінің футбол алаңы,

Тамабек ауылы, Амангелді көшесі №1

Дүйсенбі-Сенбі 1700 – 2100 Футбол – 22
106 А.Сағынтаев атындағы орта мектебінің спортзалы

Үшарал ауылы, А.Сағынтаев көшесі №15

Дүйсенбі,

Жұма,

Сенбі

1700 – 2000 Кіші футбол-12

Баскетбол-10

Волейбол-12

107 А.Сағынтаев атындағы орта мектебінің спорт алаңы

Үшарал ауылы, А.Сағынтаев көшесі

Дүйсенбі-Сенбі 1700-2000 Футбол-16
108 Кіші футбол алаңы

Үшарал ауылы

Күнделікті 1900-2200 Кіші футбол-10
109 Футбол алаңы

Үшарал ауылы, Мешіт көшесі

Дүйсенбі-Сенбі 1700-2000 Футбол-16
110 Бозарық негізгі мектебінің спорт алаңы

Үшарал ауылы

Дүйсенбі-Сенбі 1700-2000 Волейбол-12
111 Арал негізгі мектебінің спорт алаңы

Арал елді мекені

Дүйсенбі-Сенбі 1700-2000 Футбол-12
112 Абай негізгі мектебінің спорт алаңы

Қайыр елді мекені

Дүйсенбі-Сенбі 1700-2000 Футбол-12

 

 

         Талас ауданы әкімдігінің

         дене шынықтыру және спорт                                                                    Е.Мамадияров

         бөлімінің басшысы